ابر هدایت
یارب از ابر هدایت برسان بارانی " پیشتر زانکه چو گردی زمیان برخیزم

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ
ابر هدایت

جستجو

دوستان من


به نام خدا

درگذشت تعداد زیادی از هموطنان عزیز را در مکّه ی مکرّمه، محضر امام عصر(عج)، مقام معظّم رهبری، خانواده های آن عزیزان و تمام مردم عزیز ایران تسلیت می گویم.

اگر ایجاد  این حادثه ی  تاسف آور، تعمّدانه نبوده، یقینا نشان از بی کفایتی و بی لیاقتی مسئولان برگزار کننده ی مراسم حج دارد. انشاءالله روزی را شاهد باشیم که پرچم حقیقی اسلام بر فراز کعبه با طلوع خورشید عدالت گستر جهانی به اهتزاز درآید و دیگر ناظر چنین حوادث دردناکی آن هم در حین زیارت خانه ی خدا نباشیم.


یکشنبه پنجم مهر 1394 سید عباس احمــدی زاده

به نام خدا

زخم کهنه

بی تو وجود خویش به یغما نشسته ام

اوج نیاز و ناز، تماشا نشسته ام

بر ناله های نیمه شب و ربّنای صبح

گل واژۀ دعای ظهورت نشانده ام

بذر امید بیش نظر کردن تو را

سالی ست بر کویر دل خود فشانده ام

هر صبح وشام، زآب دل و دیده ام هنوز

بر رویش نگاه تو امید بسته ام

هر صبحگاه جمعه به خود می دهم نوید

امّا غروب، باز من و زخم کهنه ام


جمعه بیست و یکم فروردین 1394 سید عباس احمــدی زاده

به نام خدا

سال روز میلاد سراسر نور و امیّد امُّ الائمه، دخت مکرّم پیامبر اسلام (20 جمادی الثانی سال پنجم بعثت)، همو که خیر کثیر بود و سوره ی کوثر در شأنش نازل شد، عزیزترین مردم نزد پیامبر بود و محبت وی باعث همنشینی با رحمةً للعالمین در بهشت می باشد. و میلاد رهبر کبیر انقلاب اسلامی را، به همه مسلمانان و محبّان آن حضرت تبریک می گویم. خداوند را به عظمت و شأن این بانوی بزرگ قسم دهیم تا ظهور فرزندش، آن هدایتگر راستین را نزدیک فرماید.


پنج شنبه بیستم فروردین 1394 سید عباس احمــدی زاده

به نام خدا

خداوندا! در این سال جدید، لطف خود را چنان بر ما ارزانی دار، تا آنگونه باشیم که تو می خواهی. و قلب ما را از محبت "مهدی موعود عج"، همو که در هم شکنندۀ شوکت متجاوزان، ویران کنندۀ بناهای شرک و دورویی، قطع کنندۀ دام های دروغ و بهتان، گسترندۀ پرچم هدایت، جلوۀ خدا که دوستان به سویش روی آورند، خواهندۀ خون کشتۀ در کربلا و آن مضطری که اجابت شود هنگامی که دعا کند، چنان آکنده ساز، که همه تلاشمان در زندگی در راستای رضایت آن هدایت گر راستین باشد.


سه شنبه هجدهم فروردین 1394 سید عباس احمــدی زاده

بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم

ما نیازمند اندیشه و امید هستیم؛ سخن معرّف اندیشۀ ما، و تلاش و پویایی ما در عمل به فرامین الهی با هدف مهدیّ یاوری، نشانۀ امید ما به حاکمیّت عدالت در جهان، توسط مهدیّ موعود است.

 


سه شنبه بیست و یکم بهمن 1393 سید عباس احمــدی زاده